מי צריך בריק כשיש חיפוי קיר דמויי אבן? מראה אמיתי במינימום מאמץ

רוצים את המראה המדהים של אבן טבעית אבל לא רוצים להתעסק עם הבלגן שמסביב? חיפוי קיר דמוי בריק יספקו לכם חלופה ידידותית בתקציב נמוך השווה לכל כיס. את החיפויים שיוצרים את אותו המראה כמו אבן טבעית, ניתן לחתוך לגודל  הרצוי ולעצב בהתאם לדרישות העיצוב הייחודיות שלכם. החיפויים מגיעים בפנלים קלי משקל  שהופכים את ההתקנה לפשוטה ומהירה עד כדי כך שתוכלו אפילו להרכיב אותם בעצמכם.
הבית ועיצוב הפנים שלו משמשים כמקדש מותאם אישית המייצג את המאפיינים ואת הסגנון הפרטי שלכם. אלמנטים אלה עשויים לנוע על קשת רחבה של סגנונות כמו עכשווי, כפרי, מסורתי, מופשט ועוד. כעת יש לכם הזדמנות לבטא את האישיות שלכם דרך עיצוב הפנים של ביתכם, וחיפוי הקיר דמויי האבן המגיעים במגוון טקסטורות, דוגמאות וצבעים מסתמנים כטרנד סוחף, נצחי ואלגנטי המעניק מגע קסום ומרהיב לכל חלל בו תבחרו ליישם אותו.

תנו לדמיון לעוף גבוה

עמידים, קלים וזמינים בעשרות סגנונות וצבעים טבעיים וניטרליים, כאלה הם חיפויי הקיר דמוי אבן המאפשרים לכם ליצור גמישות רבה בעיצוב הפנים שלכם ומכניסים עניים בכל חלל. כך לדוגמה תוכלו להפוך את מרתף היינות שלכם לבעל חזות של אחוזה במחוז בורדו, שתחזיר את המבקרים בביתכם  לצרפת של המאה ה-18, הן באווירה והן בנראות. חיפויי קיר דמויי אבן הם בהחלט מוצר אטרקטיבי ואידאלי עבור מעצבים, אדריכלים ומשפצים כאחד בשל היותם רב תכליתיים והיכולת ליישם אותם כמעט בכל מקום בבית או בעסק. כיום ניתן למצוא את חיפויי הקיר במגוון מקומות כמו ברים, מטבחים, עמודים, גרמי מדרגות, קמינים ותנורי הסקה ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לחלום, לדמיין ולהגשים. אין דבר בתחום העיצוב שחיפוי הקיר לא יכולים לשדרג ולהקפיץ.

היתרונות שבחיפויי קירות דמויי אבן טבעית

מלבד היכולת לספק בזול מגוון צבעים, דוגמאות וטקסטורות הדומות לאבן טבעית מקורית ויקרה, הרי שלחיפויי קיר יש יתרונות בולטים נוספים כמו קלות משקל החוסכת את הצורך שבהזמנת קבלן או איש מקצוע המתמחה בהרכבה של אבן טבעית כבדת משקל. חסכון זה מתבטא לא רק בהתקנה נקייה, ללא אבק ולכלוך, אלה גם בהוצאות הכספיות שנחתכות באופן משמעותי הן בעלות ההרכבה והן בעלות החומר. כמו כן, יש לקחת בחשבון שבריק אבנים אמיתי מוסיף משקל ועומסים על יסודות הבית ועשוי לגרום לנזקים מבניים עתידיים שאינם נלקחים מראש בחשבון.

רבים לא יודעים זאת, אך השימוש בבריק טבעי מצריך התייעצות מקדימה עם גורמים הנדסיים  שצריכים לבדוק ולאשר האם המבנה יכול לעמוד בעומסים הנוספים הללו.
לעומת זאת, חיפוי קיר דמוי אבן, שוקלים כחצי קילו למטר מרובע (לעיתים אף פחות.) מה שהופך אותם לקלים לנשיאה ולהרכבה עצמית מבלי לסכן את המבנה הקונסטרוקטיבי של ביתכם.
יתרון נוסף של חיפוי הקיר הוא ביכולת הבידוד הפנומנלית שלהם הודות לחומר ממנו הם עשויים-הרכב של פוליאוריתן המספק בידוד מעולה בהשוואה לסוגים אחרים של חיפוי קיר, כולל אבן טבעית. המושגת באמצעות טכנולוגיה זו. הרכב פוליאוריתן זה משיג רמת בידוד והתנגדות תרמית גבוהה ובכך חיפויי הקיר מסייעים לביתכם שלא לאבד חום בחורף ולשמור על אוויר קריר בתוך הבית בחודשי הקיץ החמים. רמת בידוד זו יכולה לעזור ולצמצם באופן משמעותי את ההוצאות עבור צריכת האנרגיה החודשית שלכם. כמו כן אותו פוליאוריתן אחראי על קלות המשקל וההרכבה עליה דברנו קודם.

עוד יתרון בולט שמציעים חיפוי הקיר דמויי אבן הוא עמידות גבוה וחסרת פשרות אותה יש לזקוף גם כן לזכות הפוליאוריתן. חיפוי הקיר עשויים מפוליאוריתן בצפיפות גבוהה, כך שהם לא רק עמידים בפני חום, הם גם עמידים בפני פגעי הזמן. אם אתם גרים באזור שנוטה לחוות מזג אוויר סוער כמו ברד או רוחות גבוהות, או לחליפין סמוך לים או מקור לחות גבוהה, אתה יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי ביתכם יהיה מוגן על ידי חיפוי קיר דמויי אבן בצורה מושלמת.

לבסוף, יש לציין כי מדובר במוצר שהינו ידידותי לסביבה כיוון שחיפויי הקיר ניתנים למחזור ובנוסף הם אינם פוגעים במשאבים הטבעיים  של כדור הארץ כפי שמתרחש כתוצאה מכרייה של אבנים טבעיות.