שאלות ותשובות

לוח חיפוי שוקל בין שניים לחמישה ק"ג, בהתאמה לסוג הדגם.

הלוחות מורכבים משתי שכבות, הפנימית מיוצרת מפוליאורטן מוקצף בעל צפיפות גבוהה, המבטיח את החוזק ואת עמידות המוצר, והשכבה החיצונית עשויה מחומרים אקריליים מוקשים שמדמים טקסטורה ומראה של אבן טבעית.

הניקיון נעשה באמצעות מים, סבון וסמרטוט לח, כפי שמנקים קירות צבועים. ניתן לנקות גם בעזרת מברשת עדינה לשאיבת אבק (של שואב אבק).

בהחלט. קל ופשוט להתקין את הלוחות. עם הרכישה ניתן לקבל הסבר מפורט.

המידות משתנות בהתאם לדגמים, אך הגודל הממוצע שלהן הוא כמטר רבוע. פירוט מדויק של המידות מופיע בדף 'מוצרים', באתר.

כן. ל'קל קיר' יש היצע גדול של דגמים לבחירה. אפשר להתאים את גווני הלוחות לפי בקשת הלקוח.

הלוחות בעובי של 3-2 ס"מ לפי סוג הדגם.

אם לוחות החיפוי קיימים במלאי המסירה היא מיידית. במקרה שהמוצר אינו זמין אנו מתחייבים על אספקה תוך 20 יום בלבד.

כן, אפשר לאסוף את המוצרים ישירות מהמפעל שנמצא בכרמיאל או מהחנות בתל אביב-ביפו, ברחוב יועזר איש הבירה 9. הזמנת משלוח בתוספת לבית הלקוח, הכוללת פריקה, אפשרית בתוספת תשלום.

משקל הלוחות קל ועם זאת הם בעלי יכולת בידוד באיכות גבוהה. הלוחות גדולים וניתן להתאים אותם למידות משתנות של קירות. ההתקנה היא פשוטה ומהירה ונעשית על ידי הדבקת הלוחות על משטחים ישרים, כאשר לא קיים חשש של הינתקות לבנים מהקיר. כמו כן, קיים מבחר גדול של צבעים וגוונים, ותמיד ניתן לחדש את מראה הקירות באמצעות צביעה חוזרת של החיפויים.  

לא נדרשות הכנות מיוחדות בשל משקלם הקל של הלוחות, זאת בניגוד להדבקת אריחים/ לבנים על קירות. ניתן להתקין את הלוחות על כל משטח ישר, לרבות קירות גבס.

כן, החיפוי מאפשר להעלים פגמים קיימים. במקרה של רטיבות מומלץ תמיד לטפל בבעיה טרם ההתקנה. בקירות סדוקים או בעלי ליקויים אחרים ההמלצה היא לבצע את ההתקנה בעזרת ברגים ולהבטיח בכך את עמידות החיפוי לאורך זמן.

בהחלט. לוחות החיפוי עמידים בפני מים, ואפשר להתקינם מאחורי הכיור וגם על השיש. בתום ההתקנה מומלץ להגן על החיפוי בעזרת מריחה של חומר איטום (סילר מט) בשתי שכבות. הגנה זו מונעת ספיגה של לכלוך וכתמים על הלוחות. בכל מקרה, התחזוקה והניקיון של הקירות המחופים בכל החדרים, נעשית על ידי שימוש בסבון ובמים.

הפוליאורטן המוקצף ממנו מיוצרים הלוחות ידוע באיכות הבידוד הגבוהה שלו.

מרק אקרילי, מכחול, דבק סופר 7,  מסור ג'יגסו או דיסק חיתוך, פלס, מטר ועיפרון לסימון.

או מלאו את טופס יצירת הקשר

נשמח לחזור אליכם בהקדם